Istentiszteleti Szolgálati Rend


Mindenkit szeretettel várunk Istentiszteleti alkalmainkra!

Október 9. Vasárnap - Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Október 6. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Október 2. Vasárnap - Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Szeptember 29. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Szeptember 25. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Keresztelő – Kovács Áron

Szeptember 22. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Szeptember 18. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Szeptember 15. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Szeptember 11. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Kovács Áron

Szeptember 8. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Szeptember 4. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Szeptember 1. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Augusztus 28. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szűcs Tamara
10:00 – Szűcs Tamara

Augusztus 25. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi


Augusztus 21. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi – Keresztelő – Kovács Áron

Augusztus 18. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Augusztus 14. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Augusztus 11. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Augusztus 7. Újkenyéri Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
 8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona– Kovács Áron

Augusztus 4-5. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Augusztus 4. Csütörtök 18:00 – Kovács Áron
Augusztus 5. Péntek 18:00 – Szűcs Tamara


Július 31. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona– Kovács Áron

Július 28. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Július 24. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron – Dunamelléki Református Kántorképző szolgálata

Július 21. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Július 20-24. Gyülekezeti Csendeshét - Mályi


Július 17. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Szűcs Tamara

Július 14. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Július 10. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Kovács Áron
10:00 –  Kovács Áron

Július 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Július 3. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Szőke János
10:00 –  Szőke János

Június 30. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Június 27. - július 1. Hittantábor - Kemence


Június 26. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
10:00 –  Karácsony Gyöngyi

Június 23. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Június 19. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János – Keresztelő – Kovács Áron

Június 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Június 12. Szentháromság vasárnapja
 8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Tanévzáró Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi

Június 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Június 6. Pünkösdhétfő
10:00 – Kovács Áron


Június 5. Pünkösdvasárnap
 8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Május 31. – június 3. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Június 3. Péntek 18:00 – Kovács Áron
Június 2. Csütörtök 18:00 – Zenés Istentisztelet – Szűcs Tamara
Június 1. Szerda 18:00 –Karácsony Gyöngyi
Május 31. Kedd 18:00 – Szőke János


Május 29. Templomi Istentiszteletek - Konfirmáció vasárnapja
 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Korosztályos Konfirmáció – Kovács Áron

Május 26. Csütörtök - Mennybemenetel ünnepe - Istentisztelet a Templomban
18:00 – Szőke János – Konfirmációi Vizsga – Kovács Áron


Május 22. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Nt. Kiss Albert
10:00 – Keresztelő – Nt. Kiss Albert
10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet

Május 19. Csütörtök - Istentisztelet a Templomban
18:00 – Szőke János – Konfirmációi Vizsga – Kovács Áron


Május 15. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Szőke János
10:00 – Felnőtt keresztség és konfirmáció – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Május 12. Csütörtök - Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Május 8. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Dr. Szászi Andrea

Május 6-8. Lelkesítő Ifjúsági Hétvége, Kisoroszi - Kovács Áron

Május 5. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi


Május 1. Templomi Istentiszteletek – Édesanyák vasárnapja
 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Április 28. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Április 24. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János

Április 21. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Április 18. Húsvéthétfő
10:00 – Kovács Áron


Április 17. Húsvétvasárnap
 8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Április 15. Nagypénteki Istentisztelet
10:00 – Szőke János

Április 14. Nagycsütörtöki Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Április 12-14. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Április 13. Szerda 18:00 – Karácsony Gyöngyi
Április 12. Kedd 18:00 – Szűcs Tamara


Április 10. Virágvasárnapi Istentiszteletek
 8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Április 7. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Április 3. Templomi Istentiszteletek
 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Március 31. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Március 27. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Március 24. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Március 20. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Március 18-20. - Bibliaköri hétvége, Mátraháza - Szőke János

Március 17. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Március 13. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Március 10. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Március 6. Nagyböjt 1. vasárnapja – Úrvacsorás Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Március 3-4. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  Március 3. 18:00 – Kovács Áron
Március 4. 18:00 – Karácsony Gyöngyi


Február 27. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Február 24. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Február 20. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Február 17. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Február 13. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Február 10. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Február 6. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Február 3. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János



Január 30. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János

Január 27. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Január 23. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Január 20. Ökumenikus Imaheti Istentisztelet
18:45 – Bosnyák téri Páduai Szent Antal római katolikus templom


Január 16. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Január 13. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Január 9. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Felnőtt keresztség és konfirmáció – Kovács Áron

Január 6. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Január 2. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Január 1. Újévi Istentisztelet
10:00 – Kovács Áron



December 31. Óévi Istentiszelet
17:00 – Karácsony Gyöngyi


December 26. Karácsony 2. napja
8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Nt. Szloboda József esperes

December 25. Karácsony 1. napja
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

December 24. Szenteste
15:00 – Karácsony Gyöngyi

December 21-23. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  December 21. 18:00 – Dr. Szászi Andrea
December 22. 18:00 – Szűcs Tamara
December 23. 18:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes


December 19. Advent 4. vasárnapja - Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Főtiszteletű Balog Zoltán püspök

December 16. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


December 12. Advent 3. vasárnapja - Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Dr. Szászi Andrea
10:00 – Dr. Szászi Andrea
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

December 10. Nt. Szőke Noémi Gyászistentisztelete
11:00 – Nt. Szloboda József esperes

December 9. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


December 5. Advent 2. vasárnapja - Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

December 2. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron



November 28. Advent 1. vasárnapja - Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
15:00 – Adventi Gyermekdélután

November 25. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi


November 21. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Szabó Ferenc
10:00 – Nt. Szabó Ferenc
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

November 18. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


November 14. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

November 11. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


November 7. Újbori Hálaadás - Úrvacsorás Istentiszteletet
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Imaalkalom – Kovács Áron

November 5. Bűnbánati Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

November 4. Bűnbánati Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara



Október 31. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
18:00 – Reformáció Emlékünnepe – Hadady Farkas Balázs evangélikus lelkész-gyakornok

Október 28. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 24. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
10:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Október 21. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Október 17. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Október 14. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Október 10. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 8-10. - Ifjúsági-Konfirmandus Hétvége, Mályi

Október 7. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Október 3. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János



Szeptember 30. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Szeptember 26. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Nt. Szabóné Kozár Éva

Szeptember 23. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Szeptember 19. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Szeptember 16. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Szeptember 12. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Szőke Noémi

Szeptember 9. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Szeptember 5. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Szeptember 2. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János



Augusztus 29. Gyülekezeti Hálaadó Nap
10:00 – Nt. Szloboda József esperes

Augusztus 26. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Augusztus 22. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Dr. Szászi Andrea
10:00 – Dr. Szászi Andrea

Augusztus 19. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 15. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

Augusztus 12. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Augusztus 8. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Augusztus 5. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Augusztus 1. Újkenyéri Hálaadás - Úrvacsorás Istentiszteletek
  8:00 – Szőke Noémi; Ágenda: Kovács Áron
10:00 – Szőke Noémi; Ágenda: Kovács Áron



Bűnbánati alkalmak a Templomban:
Július 29. 18:00 – Kovács Áron
Július 30. 18:00 – Szőke János

Július 25. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes

Július 22. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Július 21-25. - Gyülekezeti Csendeshét, Mályi

Július 18. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona - Kovács Áron

Július 15. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Július 11. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

Július 8. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Július 4. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Július 1. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke Noémi



Június 27. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Június 24. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Június 21-25. - Hittantábor, Kemence

Június 20. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Szőke Noémi

Június 17. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Június 13. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Tanévzáró Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi

Június 10. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Június 6. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes

Június 3. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi



Május 30. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Felnőtt Konfirmáció – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Május 27. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Május 24. Pünkösd 2. napja
8:00 – Kovács Áron; Ágenda: Szőke Noémi
10:00 – Kovács Áron; Ágenda: Szőke Noémi

Május 23. Pünkösd 1. napja
  8:00 – Szőke Noémi; Ágenda: Kovács Áron
10:00 – Szőke Noémi; Ágenda: Kovács Áron
12:00 – Szőke Noémi; Ágenda: Kovács Áron

Május 19-21. Bűnbánati alkalmak a Templomban:
Május 19. 18:00 – Karácsony Gyöngyi
Május 20. 18:00 – Kovács Áron
Május 21. 18:00 – Szőke Noémi

Május 16. Konfirmáció vasárnapja
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
12:00 – Korosztályos konfirmáció – Szőke Noémi

Május 13. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Konfirmációs vizsga – Szőke János

Május 9. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Halottainkról való megemlékezés – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Május 6. Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Május 2. Templomi Istentiszteletek - Édesanyák vasárnapja
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi
12:00 – Szőke Noémi



Április 25. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 10:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes

Április 18. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 10:00 – Szőke János
16.00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Április 11. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 10:00 – Szőke Noémi

Április 5. Húsvét 2. napja
  Online 10:00 – Kovács Áron

Április 4. Húsvét 1. napja
  Online 10:00 – Szőke János

Április 2. Nagypénteki Istentisztelet
  Online 10:00 – Szőke Noémi

Április 1. Nagycsütörtöki Istentisztelet
  Online 15:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes



Március 28. Virágvasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke Noémi

Március 21. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Karácsony Gyöngyi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Március 14. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke János

Március 7. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron



Február 28. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes

Február 21. Nagyböjt 1. vasárnapja
  Online 8:00 – Szőke Noémi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Február 14. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke János

Február 7. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke Noémi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron



Január 31. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Kovács Áron

Január 24. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Szőke Noémi

Január 17. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke Noémi

Január 10. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Kovács Áron

Január 3. Vasárnapi Istentisztelet
  Online 8:00 – Szőke Noémi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Január 1. Újév
  Online 8:00 – Szőke János



December 31. Óév
Online 17:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes

December 27. Vasárnapi istentisztelet
  Online 8:00 – Kovács Áron

December 26. Karácsony 2. napja
  Online 8:00 – Szőke Noémi

December 25. Karácsony 1. napja
  Online 8:00 – Szőke János

December 24. Szenteste
  Online 15:00 – Karácsony Gyöngyi


December 20. Advent 4. vasárnapja
  Online 8:00 – Kovács Áron
10:00 – Felnőtt Konfirmáció – Kovács Áron

December 13. Advent 3. vasárnapja
  Online 8:00 – Karácsony Gyöngyi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

December 6. Advent 2. vasárnapja
  Online 8:00 – Szőke Noémi

November 29. Advent 1. vasárnapja
  Online 8:00 – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron


November 22. Vasárnapi istentisztelet
Online 8:00 – Szőke Noémi

November 15. Vasárnapi istentisztelet
  Online 8:00 – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

November 8. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János
17:00 – Zenés Áhítat – Kovács Áron

November 5. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

November 1. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
12:00 – Karácsony Gyöngyi


Október 31. Reformáció emlékünnepe a Zuglói Evangélikus Templomban
18:00 – Kovács Áron

Október 29. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Október 25. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Október 22. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Október 18. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör

Október 15. Hétközi istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 11. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Október 8. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Október 4. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Konfirmáció – Szőke János
12:00 – Szőke János

Október 1. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János – Konfirmációs vizsga


Szeptember 27. Vasárnapi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
12:00 – Karácsony Gyöngyi

Szeptember 24. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Szeptember 20. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör

Szeptember 17. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Szeptember 13. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron

Szeptember 10. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Szeptember 6. Vasárnapi istentisztelet
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Szeptember 3. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Augusztus 30. Vasárnapi istentisztelet
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron

Augusztus 27. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Augusztus 23. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Augusztus 20. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Augusztus 16. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Dr. Szászi Andrea
10:00 – Dr. Szászi Andrea
12:00 – Dr. Szászi Andrea

Augusztus 13. Hétközi istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 9. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi
12:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 6. Hétközi istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 2. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János


Július 30. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Július 26. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Nt. Kovács Mihály nyug. esperes
12:00 – Kovács Áron

Július 23. Hétközi istentisztelet
18:00 – Nt. Kovács Mihály nyug. esperes

Július 22-26. - Gyülekezeti Csendeshét, Mályi

Július 19. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Július 16. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Július 12. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron

Július 9. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János

Július 5. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Július 2. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke János


Június 28. Vasárnapi istentisztelet
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron

Június 25. Hétközi istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Június 21. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Június 18. Hétközi istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Június 14. Vasárnapi istentisztelet
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi
12:00 – Szőke Noémi

Június 11. Hétközi istentisztelet
18:00 – Nt. Kovács Mihály nyug. esperes

Június 7. Szentháromság vasárnapja
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Felnőtt Konfirmáció – Kovács Áron
12:00 – Kovács Áron

Június 4. Hétközi istentisztelet
18:00 – Szőke Noémi


Június 1. Pünkösd 2. napja
8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

Május 31. Pünkösd 1. napja
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
12:00 – Szőke János

Május 28. Bűnbánati istentisztelet
Online 18:00 – Kovács Áron

Május 24.
Online 8:00 – Szőke Noémi

Május 21. Mennybemenetel ünnepe
Online 18:00 – Karácsony Gyöngyi

Május 17.
Online 8:00 – Szőke János

Május 10.
Online 8:00 – Kovács Áron

Május 3.
Online 8:00 – Szőke Noémi


Április 26.
Online 8:00 – Szőke János

Április 19.
Online 8:00 – Szőke Noémi

Április 13. Húsvét 2. napja
Online 8:00 – Kovács Áron

Április 12. Húsvét 1. napja
Online 8:00 – Szőke Noémi

Április 10. Nagypéntek
Online 8:00 – Szőke János

Április 9. Nagycsütörtök
Online 18:00 – Szőke Noémi

Április 5. Virágvasárnap
Online 8:00 – Szőke János


Március 29.
Online 8:00 – Karácsony Gyöngyi

Március 22.
Online 8:00 – Szőke Noémi

Március 15.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
11:00 – Szőke János

Március 8.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Március 1. Böjt első vasárnapja
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi


Február 26-28. – Bűnbánati alkalmak 18 órától
Február 26. 18:00 – Kovács Áron
Február 27. 18:00 – Szőke János
Február 28. 18:00 – Karácsony Gyöngyi

Február 23.
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János

Február 16.
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Nógrádiné Kovács Alexandra lp.

Február 9.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Február 2.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János


Január 26.
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János

Január 19.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Január 12.
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi
16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Czentnár Simon lp.

Január 5.
8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Január 1. Újévi Úrvacsorás Istentisztelet
10:00 – Szőke János


December 31. Óévi Hálaadó Istentisztelet
  17:00 – Szőke Noémi

December 29.
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

December 26. Karácsony 2. napja
10:00 – Kovács Áron; Ágenda: Szőke János

December 25. Karácsony 1. napja
  8:00 – Szőke János; Ágenda: Kovács Áron
10:00 – Szőke János; Ágenda: Szőke Noémi

December 24. Szenteste
15:00 – Szőke Noémi

December 22. Advent 4. vasárnapja
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Felnőtt Konfirmáció – Kovács Áron

December 17. - december 20. - Bűnbánati alkalmak 18 órától:
December 17. 18:00 – Szőke János
December 18. 18:00 – Kovács Áron
December 19. 18:00 – Nt. Kovács Mihály nyug. esperes
December 20. 18:00 – Karácsony Gyöngyi

December 15. Advent 3. vasárnapja
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

December 8. Advent 2. vasárnapja
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

December 1. Advent 1. vasárnapja
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János


November 24.
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

November 17.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

November 10.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

November 3.
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi


Október 31. Reformáció
18:00 - Tamásy Tamás evangélikus lp.

Október 27. Új borért való hálaadás
8:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron; Ágenda: Szőke János

Október 24. és 25. - Bűnbánati alkalmak
  Október 24. 18:00 - Szőke János
Október 25. 18:00 - Szőke Noémi

Október 20.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Október 13.
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

Október 6.
8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi


Szeptember 29.
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron; Keresztelő: Szőke Noémi

Szeptember 22.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Szeptember 15.
  8:00 – Szőke Noémi
10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Szőke Noémi

Szeptember 8.
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Szeptember 1.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron


Augusztus 25.
  8:00 – Szőke János, Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet
10:00 – Szőke János

Augusztus 18.
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 11.
  8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron

Augusztus 4. Újkenyérért való hálaadás
8:00 - Úrvacsorás Istentisztelet - Szőke Noémi, Ágenda: Kovács Áron
10:00 - Úrvacsorás Istentisztelet - Szőke Noémi, Ágenda: Szőke János


Július 31. - augusztus 2. - Bűnbánati alkalmak 18 órától

Július 29. - augusztus 2. - Hittantábor, Zugló

Július 28.
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet - Szőke Noémi
10:00 – Szőke Noémi

Július 21.
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi

Július 17-21. - Gyülekezeti Csendeshét, Mályi

Július 14.
  8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János

Július 7.
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi


Június 30.
8:00 - Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet - Karácsony Gyöngyi
10:00 - 10 éves Jubileumi Istentisztelet - Dr. Bölcskei Gusztáv

Június 23.
8:00 - Szőke János
10:00 - Szőke János, Konfirmációs évfordulót ünneplők köszöntése

Június 16. Szentháromság Vasárnapja
  8:00 – Szőke János
10:00 – Tanévzáró Istentisztelet – Szőke Noémi
13:00 - Kiscsoportok záró alkalma