Heti alkalmaink


Május 20. Pünkösd hétfő
10:00 – Úrvacsorás istentisztelet – Szűcs Tamara


Május 19. Pünkösdvasárnap
8:00 – Úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Május 17. Péntek 
18:00 – Bűnbánati istentisztelet

Május 16. Csütörtök
18:00 – Bűnbánati istentisztelet

Május 15. Szerda
18:00 – Bűnbánati istentisztelet

Május 14. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés


Május 12. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Istentisztelet, konfirmáció – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet
18:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Május 10. Péntek 
18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 9. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációi előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet, konfirmációi vizsga
19:30 – Női kör – Varga Viktória

Május 7. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés


Május 5. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Istentisztelet, édesanyák köszöntéseKarácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

Május 3. Péntek 
18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 2. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációi előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet

Április 30. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés

Április 29. Hétfő
9:00 – Baba-mama kör – Gerhátné Ardai Ágnes


Április 28. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Április 26. Péntek 
18:00 – Ifjúsági alkalom

Április 25. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációi előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet
19:00 – Női kör – Varga Viktória

Április 23. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés


Április 21. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet
16:00 – KÖZÉP-kör

Április 19. Péntek 
18:00 – Ifjúsági alkalom

Április 18. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációi előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet

Április 16. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés

Április 15. Hétfő
9:00- Baba-mama kör- Gerhátné Ardai Ágnes


Április 14. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet
16:30 – Fiatal felnőttek köre

Április 12. péntek – ápr. 14. vasárnap
Ifjúsági hétvége Balatonszárszón

Április 11. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációi előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet
19:00 – Női kör – Varga Viktória

Április 9. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés


Április 7. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács MIhály
10:00Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet
16:30 – Fiatal felnőttek köre

Április 5. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Április 4. Csütörtök
18:00 – Hétközi istentisztelet

Április 2. Kedd
17:00 – Bibliaóra Skype-on
18:15 – Felnőtt konfirmációi felkészítés



Március 24. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
9:30 – Imaközösség
10:00Karácsony Gyöngyi, a gyermekek szolgálatával
10:00 – Gyermekistentisztelet

Március 21. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet


Március 17. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
9:30 – Imaközösség
10:00Szűcs Tamara – zenés istentisztelet a Bach Mindenkinek Fesztivál keretében
10:00 – Gyermekistentisztelet

Március 14. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet
19:00 – Női kör – Varga Viktória


Március 10. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00Szőke János 
10:00 – Gyermekistentisztelet

Március 8. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Március 7. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet

Március 6. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László

Március 4. 9:00
Baba-mama kör – Gerhátné Ardai Ágnes


Március 3. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
9:30 – Imaközösség
10:00Szűcs Tamara 
10:00 – Gyermekistentisztelet

Március 1. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Február 29. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet
19:00 – Női kör – Varga Viktória

Február 28. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Február 25. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00Szőke János 
10:00 – Gyermekistentisztelet

Február 16. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Február 22. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
18:00 – Hétközi istentisztelet

Február 21. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László !!!! ELMARAD !!!!!

Február 19. Hétfő
9:00 – Baba-mama kör – Gerhátné Ardai Ágnes


Február 18. Vasárnap, Böjt első vasárnapja – Templomi istentisztelet
8:00 – Úrvacsorás istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00Úrvacsorás istentisztelet – Karácsony Gyöngyi 
10:00 – Gyermekistentisztelet

Február 16. Péntek
18:00 – Bűnbánati istentisztelet

Február 15. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
17:30 – Imaközösség
18:00 – Bűnbánati istentisztelet
19:00 – Női kör – Dr. Varga Viktória

Február 14. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Február 11. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Február 9. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Február 8. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
17:30 – Imaközösség
18:00 – Hétközi istentisztelet – 

Február 7. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


 

Február 4. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet

Február 2. Péntek
18:00 – Ifjúsági alkalom

Február 1. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
17:30 – Imaközösség
18:00 – Hétközi istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
19:00 – Női kör – Dr. Varga Viktória

Január 31. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László

Január 28. Vasárnap – Templomi istentisztelet 
8:00 – Hó végi úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet


 

 

 

Január 22-27-ig Ökumenikus imahét

Január 21. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara 
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara, Presbiteri eskütétel, tiszteletbeli presbiterek köszöntése: Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Január 18. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
17:30 – Imaközösség
18:00 – Hétközi istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
19:00 – Női kör – Dr. Varga Viktória

Január 17. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Január 14. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi 
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

Január 11. Csütörtök
16:00 – Korosztályos konfirmációs előkészítő – Szőke János
17:30 – Imaközösség
18:00 – Hétközi istentisztelet – Szőke János

Január 10. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Január 7. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Január 4. Csütörtök
17:30 – Imaközösség
18:00 – Hétközi istentisztelet – Szűcs Tamara
19:00 – Női kör – dr. Varga Viktória

Január 3. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László

2024. január 1. 10:00 – Templomi istentisztelet, újévi áldáskérés, úrvacsoraosztás – Szőke János


December 31. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Hóvégi úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
10:00 – Év végi hálaadó istentisztelet – Szőke János

December 28. Csütörtök – 18:00 Hétközi istentisztelet -ELMARAD!!!!

December 26. Karácsony második napja – Templomi istentisztelet
10:00 – Úrvacsorás istentisztelet: Karácsony Gyöngyi 
10:00 – Gyermekistentisztelet

December 25. Karácsony első napja – Templomi istentisztelet
8:00 – Úrvacsorás istentisztelet: Szőke János
10:00 – Úrvacsorás istentisztelet: Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet


December 24. Advent negyedik vasárnapja – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara, felnőtt konfirmáció – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet
15:00 – Szentesti istentisztelet, gyermekek megajándékozása -Karácsony Gyöngyi

December 22. Péntek 18:00 – Bűnbánati istentisztelet

December 21. Csütörtök
17:30 – Imaközösség
18:00 – Bűnbánati istentisztelet

December 21. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

December 20. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


December 17. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

December 15. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom – közös alkalom a kistarcsai ifivel

December 14. Csütörtök – Női Kör
19:00 –  Varga Viktória

December 14. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

December 14. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

December 13. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


December 10. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet

15:00 – Adventi koncert és vásár

December 9. 9:30 – Szépkorúak szeretetvendégsége

December 8. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom – Mézeskalácssütés a Női körrel

December 7. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

December 7. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

December 6. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


December 3. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

December 1. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

November 30. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

November 30. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

November 30. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

November 29. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László

November 27. Hétfő
9:00 – Baba-mama kör


November 26. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Hóvégi úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

November 24. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

November 23. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szűcs Tamara

November 23. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

November 22. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


November 19. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

November 17. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

November 16. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

November 16. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

November 16. – Konfirmációi előkészítő
16:00 – Szőke János

November 15. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


November 12. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke  János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

November 10. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

November 9. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

November 8. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


November 5. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
Egyházközségi közgyűlés – Presbiterválasztás
KÉRÜNK MINDEN TESTVÉRT, AKI SZEREPEL A VÁLASZTÓI NÉVJEGYZÉKBEN, JÖJJÖN EL AZ ALKALOMRA ÉS ADJA LE A SZAVAZATÁT! KÖSZÖNJÜK!
10:00 – Gyermekistentisztelet

November 3. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

November 2. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

November 2. Csütörtök – Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

November 1. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Október 29. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Hó végi úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Újbori hálaadás – úrvacsorás istentisztelet – Szőke János
Presbiter- és pótpresbiterjelöltek bemutatása
10:00 – Gyermekistentisztelet

Október 27. Péntek – Bűnbánati istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Október 26. Csütörtök – Bűnbánati istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 26. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János

Október 25. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Október 22. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Október 20. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Október 19. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

Október 19. Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 19. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János

Október 18. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Október 15. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

Október 13-15. – Ifjúsági hétvége Balatonszárszón

Október 12. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Október 12. Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szűcs Tamara

Október 12. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János

Október 11. Szerda
18:00 – Bibliaiskola – Páll László


Október 8. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Október 6. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Október 5. Csütörtök – Női Kör
19:00 – Varga Viktória

Október 5. Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 5. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János


Október 1. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet

Szeptember 29. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Szeptember 28. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Szeptember 28. Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

Szeptember 28. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János


Szeptember 24. Vasárnap – Templomi istentisztelet
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János 
10:00 – Gyermekistentisztelet

Szeptember 22. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Szeptember 21. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

Szeptember 21. Hétközi istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Szeptember 21. Csütörtök
16:00 – Konfirmációi előkészítő – Szőke János


 

Szeptember 17. Vasárnap – Templomi Istentiszteletet
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János

Szeptember 15. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Szeptember 14. – Hétközi istentisztelet

17:30 – Imaközösség

18:00 – Szűcs Tamara

Szeptember 10. Vasárnap – Templomi Istentiszteletet
8:00 – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi

Szeptember 8. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Szeptember 7. Csütörtök – Női kör
19:00 – Varga Viktória

Szeptember 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János


Szeptember 3. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
9:30 – Imaközösség
10:00 – Kibúcsúztató – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet

Augusztus 31. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

Augusztus 30. Szerda 16:00 – Ifjúsági alkalom – Nyárzáró mozidélután


Augusztus 27. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Keresztelő – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Augusztus 25. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Augusztus 24. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Kovács Áron


Augusztus 20. Vasárnap – Újkenyéri Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Augusztus 18-19. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Augusztus 18. Csütörtök 18:00 – Szűcs Tamara
Augusztus 19. Péntek 18:00 – Kovács Áron


Augusztus 13. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Karácsony Gyöngyi
9:30 – Imaközösség
10:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet

Augusztus 10. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Augusztus 9-13. Gyülekezeti Csendeshét – Mályi


Augusztus 6. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
9:30 – Imaközösség
10:00 – Keresztelő – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Szőke János

Augusztus 4. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Augusztus 3. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János


Július 30. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szűcs Tamara
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet

Július 27. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szűcs Tamara


Július 23. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Dr. Szászi Andrea
9:30 – Imaközösség
10:00 – Dr. Szászi Andrea
10:00 – Gyermekistentisztelet

Július 21. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Július 20. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Karácsony Gyöngyi


Július 16. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szűcs Tamara
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet

Július 13. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szűcs Tamara


Július 9. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Július 7. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Július 6. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János


Július 2. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
9:30 – Imaközösség
10:00 – Keresztelő – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet

Június 29. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Szőke János

Június 26-30. Hittantábor – Kemence


Június 25. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet

Június 23. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Június 22. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
17:30 – Imaközösség
18:00 – Kovács Áron


Június 18. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Karácsony Gyöngyi
9:30 – Imaközösség
10:00 – Tanévzáró Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi

Június 16. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Június 15. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Június 15. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Június 13. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Június 11. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Nagy Erzsébet
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Szőke János

Június 9. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 8. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Június 8. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Június 8. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Június 6. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Június 6. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Június 4. Szentháromság vasárnapja
8:00 – Szőke János
9:30 – Imaközösség
10:00 – Felnőtt Konfirmáció – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Gerhátné Ardai Ágnes

Június 2. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Június 1. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Május 30. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Május 30. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Május 30. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron

Május 29. Pünkösd 2. napja
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes

Május 28. Pünkösd 1. napja
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Orbán Tamás

Május 25. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Május 25. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Május 23-26. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Május 23. Kedd 18:00 – Szőke János
Május 24. Szerda 18:00 – Szűcs Tamara
Május 25. Csütörtök 18:00 – Karácsony Gyöngyi
Május 26. Péntek 18:00 – Kovács Áron



Május 21. Konfirmáció vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Konfirmáció – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Jakab Hajnalka, Karácsony Gyöngyi

Május 19. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 18. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Elmarad

Május 18. Áldozócsütörtök – Templomi Istentisztelet – Konfirmációi vizsga
18:00 – Szőke János

Május 18. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Május 16. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Május 16. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Május 14. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Keresztelő – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet
15:00 – Teadélután

Május 12. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 11. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Elmarad

Május 11. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Május 11. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Május 9. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Május 9. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Május 9. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Elmarad


Május 7. Vasárnap – Édesanyák vasárnapja
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet

Május 5. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Május 4. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Május 4. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Május 4. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Május 4. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Május 2. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Elmarad

Május 2. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Április 30. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szűcs Tamara
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Orbán Tamás
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Április 28. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Április 27. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Április 27. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Április 27. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Április 25. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória


Április 23. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Karácsony Gyöngyi
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
16:00 Előadás: Só és világosság – Dani Eszter református lelkipásztor

Április 21. Péntek 18:00 – Ifjúsági alkalom

Április 20. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Április 20. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Április 20. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Április 20. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Április 18. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Április 18. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Április 16. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes

Április 14-16. – Ifjúsági hétvége, Galyatető – Szőke János, Kovács Áron

Április 13. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Április 13. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Április 13. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Április 11. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Április 10. Húsvét 2. napja
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Karácsony Gyöngyi


Április 9. Húsvét 1. napja
8:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
9:30 – Imaközösség
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Gerhátné Ardai Ágnes

Április 7. Nagypénteki Istentiszteletek
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János

Április 6. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Április 6. 9:00 – Nagycsütörtöki Játszóház

Április 4. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Április 4-6. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Április 4. Kedd 18:00 – Szűcs Tamara
Április 5. Szerda 18:00 – Kovács Áron
Április 6. Csütörtök 18:00 – Karácsony Gyöngyi


Április 2. Virágvasárnapi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Nagy Erzsébet
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Március 31. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Március 30. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Március 30. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Március 30. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Március 28. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Március 28. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Március 28. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Március 26. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Nagy Erzsébet

Március 24-26. – Bibliaköri hétvége, Galyatető – Kovács Áron

Március 23. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Március 23. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Március 23. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Március 23. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Március 21. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Március 21. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Március 21. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Március 19. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Orbán Tamás
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Március 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Március 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Március 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Március 14. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Március 14. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Március 12. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Karácsony Gyöngyi

Március 9. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Március 9. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Március 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Március 9. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Március 7. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Március 7. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Március 7. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Március 5. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Keresztelő – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Nagy Erzsébet
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Március 3. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Március 2. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Március 2. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Március 2. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Február 28. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Február 28. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Február 26. Nagyböjt 1. vasárnapja
8:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Orbán Tamás

Február 24. Péntek – Bűnbánati Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Február 23. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Február 23. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Február 23. Csütörtök – Bűnbánati Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Február 23. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Február 21. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Február 21. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Február 21. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Február 19. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes
15:00 – Fiatal Felnőttek Köre
16:00 – Dicsőítő Délután

Február 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Február 16. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Február 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Február 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Február 14. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Február 14. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Február 12. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi, Nagy Erzsébet
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Február 9. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Február 9. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Február 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Február 9. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Február 7. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Február 7. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Február 5. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes

Február 3. Péntek – IFI-TOBORZÓ
18:00 – Kovács Áron

Február 2. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Február 2. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Február 2. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Február 2. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Január 31. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Január 29. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Jakab Hajnalka, Orbán Tamás

Január 26. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Január 26. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Január 26. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Január 24. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Január 24. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Január 22. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi, Gerhátné Ardai Ágnes
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Szőke János
16:00 – Bibliaköri alkalom – Evangéliumot Minden Otthonba Alapítvány
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Szőke János

Január 20. Péntek – Ökumenikus Imahét záróistentisztelete, zuglói evangélikus templom
18:00 – Tamásy Tamás, Fehér Zoltán, Kovács Áron

Január 19. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Január 19. Csütörtök – Úrvacsorás Istentisztelet a templomban
18:00 – Csenki András

Január 19. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Január 16-20. Ökumenikus Imahét


Január 15. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Nagy Erzsébet

Január 13-15. Tanúim Lesztek! hétvége, Balatonszárszó – Kovács Áron

Január 12. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Január 12. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Január 10. Kedd – Női kör
17:30 – Varga Viktória

Január 10. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Január 8. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes

Január 5. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Január 5. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


2023. Január 1. Újévi Istentiszteletek
8:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi

December 31. Óév esti Istentisztelet
17:00 – Szőke János

December 29. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

December 26. Karácsony 2. napja
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann


December 25. Karácsony 1. napja
8:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes

December 24. Szenteste
15:00 – Szentesti Istentisztelet – Gyermekszolgálat – Karácsony Gyöngyi

December 23. Péntek 18:00 – Ifjúsági Alkalom – Templomi karácsonyfa díszítés

December 20-23. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
December 20. Kedd 18:00 – Szűcs Tamara
December 21. Szerda 18:00 – Karácsony Gyöngyi
December 22. Csütörtök 18:00 – Kovács Áron
December 23. Péntek 18:00 – Szőke János


December 18. Advent 4. vasárnapja
8:00 – Adventi Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Adventi Istentisztelet – Felnőtt Konfirmáció – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Jakab Hajnalka
16:30 – Fiatal Fenőttek Körének Karácsonya

December 17. Szombat 10:00 – Aranykorúak Karácsonya

December 16. Péntek 18:00 – Ifjúsági Bibliaóra – ZuRI Karácsony

December 15. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

December 15. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

December 15. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

December 13. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

December 13. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


December 11. Advent 3. vasárnapja
8:00 – Adventi Istentisztelet – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Adventi Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Karácsony Gyöngyi
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

December 10. Szombat 15:00 – Gardróbvásár

December 9. Péntek 18:00 – Ifjúsági Bibliaóra

December 8. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

December 8. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

December 8. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

December 6. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

December 6. Kedd – Női kör
17:30 – dr. Varga Viktória

December 6. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


December 4. Advent 2. vasárnapja
8:00 – Adventi Istentisztelet – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Adventi Istentisztelet – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Nagy Erzsébet
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

December 1. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

December 1. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

December 1. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

December 1. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

November 29. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

November 29. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


November 27. Advent 1. vasárnapja
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Adventi Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás
15:00 – Adventi gyermekdélután
17:00 – Bibliaköri alkalom – Megemlékezés Nt. Szőke Noémi lelkipásztorra

November 25. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

November 24. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

November 24. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

November 24. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

November 22. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Elmarad

November 22. Kedd – Női kör
17:30 – dr. Varga Viktória

November 22. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


November 20. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

November 17. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

November 17. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

November 17. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

November 17. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

November 15. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Elmarad

November 15. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Nt. Kovács Mihály nyug. espetes


November 13. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Karácsony Gyöngyi
16:00 – Presbiteri Bibliaóra – Szőke János

November 11. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

November 10. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

November 10. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

November 10. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

November 8. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

November 8. Kedd – Női kör
17:30 – dr. Varga Viktória

November 8. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


November 6. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Nagy Erzsébet

November 3. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

November 3. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

November 3. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

November 3. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

November 1. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Elmarad

November 1. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Elmarad

Október 31. Hétfő – Reformáció emlékünnepe
18:00 – Zuglói Evangélikus Templom – Kovács Áron


Október 30. Újbori Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Orbán Tamás

Október 28. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Október 27. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Október 27. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Október 26–28. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Október 28. Péntek 18:00 – Szűcs Tamara
Október 27. Csütörtök 18:00 – Kovács Áron
Október 26. Szerda 18:00 – Szőke János

Október 25. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Október 25. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Október 23. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Október 22. Szombat 9:00 – Bibliaköri kirándulás

Október 19. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Október 19. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Október 19. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Október 19. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Október 18. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Elmarad

Október 18. Kedd – Női kör
17:30 – dr. Varga Viktória

Október 18. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Október 16. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Keresztelő – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi, Nagy Erzsébet

Október 14. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Október 13. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Október 13. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János

Október 13. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Október 11. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Október 11. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Október 9. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron, a Magyarországi Gedeon Társaság bemutatkozása
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Jakab Hajnalka

Október 7-9. Ifjúsági Hétvége, Kisoroszi – Szőke János

Október 6. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Október 6. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Október 6. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Október 6. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Kovács Áron

Október 4. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Október 4. Kedd – Női kör
17:30 – dr. Varga Viktória

Október 4. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Október 2. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes, Karácsony Gyöngyi
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
16:00 – Presbiteri Bibliaóra – Szőke János

Szeptember 30. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
18:00 – Kovács Áron

Szeptember 29. Csütörtök – Tanúim lesztek! – tanítványképzés
19:00 – Kovács Áron

Szeptember 29. Csütörtök – Exkurzus
19:00 – Szőke János

Szeptember 29. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron

Szeptember 29. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
16:00 – Szőke János

Szeptember 27. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
18:15 – Szőke János

Szeptember 27. Kedd – Bibliaóra
17:00 – Kovács Áron


Szeptember 25. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
  10:00 – Keresztelő – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás, Tóthné Andor Mariann
  16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Szeptember 22. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 22. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Szeptember 20. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 20. Kedd – Női kör
  17:30 – dr. Varga Viktória

Szeptember 20. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Szeptember 18. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  8:45 – Énekkari próba – Kovács Mihály
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet, Tóthné Andor Mariann
  16:00 – Vasárnapi Bibliakör – Kovács Áron

Szeptember 16. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 15. Csütörtök – Exkurzus
  19:00 – Szőke János

Szeptember 15. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Szeptember 15. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János, Kovács Áron

Szeptember 13. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Szeptember 13. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Szeptember 11. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Kovács Áron
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Szeptember 8. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Szeptember 4. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes
16:30 – Fiatal Felnőttek Köre Nyitó alkalom – Szőke János

Szeptember 1. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Augusztus 28. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szűcs Tamara
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás

Augusztus 25. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi


Augusztus 21. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Karácsony Gyöngyi
10:00 – Karácsony Gyöngyi – Keresztelő – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet –
Hősné Buda Ágnes

Augusztus 18. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Augusztus 14. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet –
Hősné Buda Ágnes

Augusztus 11. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Augusztus 7. Újkenyéri Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet –
Karácsony Gyöngyi

Augusztus 4-5. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
Augusztus 4. Csütörtök 18:00 – Kovács Áron
Augusztus 5. Péntek 18:00 – Szűcs Tamara


Július 31. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
10:00 – Szőke János
10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet –
Tóthné Andor Mariann

Július 28. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Július 24. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron, Dunamelléki Református Kántorképző szolgálata
10:00 – Gyermekistentisztelet –
Karácsony Gyöngyi

Július 21. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Karácsony Gyöngyi

Júius 20-24. Gyülekezeti Csendeshét – Mályi


Július 17. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Szűcs Tamara
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes

Július 15. Péntek 18:00 – Ifjúsági Bibliaóra

Július 14. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Július 10. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Kovács Áron
10:00 – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet
17:00 – Fiatal Felnőttek Köre

Július 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Kovács Áron


Július 3. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 –  Szőke János
10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes

Június 30. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara

Június 27. – július 1. Hittantábor – Kemence


Június 26. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
10:00 –  Karácsony Gyöngyi
10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet
17:00 – Fiatal Felnőttek Köre

Június 23. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szőke János


Június 19. Templomi Istentiszteletek
8:00 – Szőke János
10:00 – Szőke János – Keresztelő – Kovács Áron
10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes

Június 17. Péntek – Évadzáró sütögetős Ifjúsági alkalom
18:00 – Kovács Áron 

Június 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
18:00 – Szűcs Tamara


Június 12. Szentháromság vasárnapja
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Tanévzáró Istentisztelet – Karácsony Gyöngyi
  13:00 – Kiscsoportok záróalkalma
  
15:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Június 10. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Június 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Június 7. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron

Június 6. Pünkösdhétfő
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet


Június 5. Pünkösdvasárnap
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes

Május 31. – június 3. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  Június 3. Péntek 18:00 – Kovács Áron
  Június 2. Csütörtök 18:00 – Zenés Istentisztelet – Szűcs Tamara
  Június 1. Szerda 18:00 – Karácsony Gyöngyi
  Május 31. Kedd 18:00 – Szőke János


Május 29. Templomi Istentiszteletek – Konfirmáció vasárnapja
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Korosztályos Konfirmáció – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Orbán Tamás

Május 27. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Május 26. Csütörtök – Mennybemenetel ünnepe – Istentisztelet a Templomban
  18:00 – Szőke János – Konfirmációi Vizsga – Kovács Áron

Május 26. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Május 24. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Május 22. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szűcs Tamara
  10:00 – Keresztelő – Nt. Kiss Albert
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre

Május 20. Péntek 18:00 – Ifjúsági Bibliaóra

Május 19. Csütörtök – Istentisztelet a Templomban
  18:00 – Szőke János – Konfirmációi Vizsga – Kovács Áron

Május 19. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Május 17. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Mihály nyug. esperes


Május 15. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Felnőtt keresztség és konfirmáció – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Május 13. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Május 12. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Május 12. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Május 10. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Május 10. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Május 8. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szűcs Tamara
  10:00 – Dr. Szászi Andrea
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes

Május 6-8. Lelkesítő Ifjúsági Hétvége, Kisoroszi – Kovács Áron

Május 5. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Karácsony Gyöngyi

Május 5. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Május 3. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Elmarad

Május 3. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Május 1. Templomi Istentiszteletek – Édesanyák vasárnapja
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes, Nagy Erzsébet
  11:00 – Konfirmációs szülői tájékoztató és megbeszélés

Április 29. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Április 28. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Április 28. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Április 26. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Április 26. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Április 24. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes, Orbán Tamás
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

Április 22. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Április 21. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Április 21. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Április 19. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  Elmarad

Április 19. Kedd – Bibliaóra
  Elmarad

Április 18. Húsvéthétfő
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes


Április 17. Húsvétvasárnap
  8:00 – Nt. Szabóné Kozár Éva
  10:00 – Nt. Szabóné Kozár Éva
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann

Április 15. Nagypéntek – Ifjúsági Bibliaóra – Passiós Imaséta
  18:00 – Kovács Áron

Április 15. Nagypénteki Istentisztelet
  10:00 – Szőke János

Április 14. Nagycsütörtöki Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Április 14. Nagycsütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – ELMARAD

Április 14. Nagycsütörtöki Játszóház Gyermekeknek
  9:00–12:00 – Hitoktatók, gyermekszolgálat

Április 12. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Április 12-14. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  Április 13. Szerda 18:00 – Karácsony Gyöngyi
  Április 12. Kedd 18:00 – Szűcs Tamara


Április 10. Virágvasárnapi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Nagy Erzsébet
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Április 8. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Április 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Április 7. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Április 5. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Április 5. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Április 3. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Orbán Tamás

Április 1. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron 

Március 31. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Március 31. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Március 29. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Március 29. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Március 27. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Március 25. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra – Társasjáték est
  18:00 – Kovács Áron 

Március 24. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Március 24. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Március 22. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Március 22. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Március 20. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

Március 18. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Március 18-20. – Bibliaköri hétvége, Mátraháza – Szőke János

Március 17. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Március 17. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron


Március 13. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes

Március 11. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Március 10. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Március 10. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Március 8. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Március 8. Kedd – Bibliaóra – Skype
  17:00 – Kovács Áron


Március 6. Nagyböjt 1. vasárnapja – Úrvacsorás Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Gerhátné Ardai Ágnes
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Szőke Anna

Március 3-4. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  Március 3. 18:00 – Kovács Áron
  Március 4. 18:00 – Karácsony Gyöngyi

Március 3. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Március 1. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Március 1. Kedd – Bibliaóra – Skype
  17:00 – Kovács Áron


Február 27. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Karácsony Gyöngyi
  16:00 – Presbiteri Bibliaóra – Szőke János

Február 25. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra – IfiBowling
  18:00 – Kovács Áron

Február 24. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Február 24. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Február 22. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Február 22. Kedd – Bibliaóra – Skype
  17:00 – Kovács Áron


Február 20. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Nagy Erzsébet
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Február 18. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra – IfiMozi
  18:00 – Kovács Áron

Február 17. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Február 17. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Február 15. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Február 15. Kedd – Bibliaóra – Skype
  17:00 – Kovács Áron


Február 13. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Gerhátné Ardai Ágnes
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

Február 11. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Február 10. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Február 10. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Február 8. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Február 8. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Február 6. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Péter Anikó, Tóthné Andor Mariann
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

Február 4. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Február 3. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Február 3. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Február 1. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 30. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi, Jakab Hajnalka

Január 28. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Január 27. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Január 27. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Január 25. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 23. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Gerhátné Ardai Ágnes
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Szőke János
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Január 21. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Január 20. Ökumenikus Imaheti Istentisztelet
  18:45 – Bosnyák téri Páduai Szent Antal római katolikus templom

Január 20. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Január 18. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 16. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi

Január 14. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Január 13. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Január 13. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Január 11. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Elmarad


Január 9. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Felnőtt keresztség és konfirmáció – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Nagy Erzsébet

Január 7. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Január 6. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Január 6. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Január 4. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Január 4. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 2. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás

Január 1. Újévi Istentisztelet
  10:00 – Kovács Áron

December 31. Óévi Istentiszelet
  17:00 – Karácsony Gyöngyi


December 26. Karácsony 2. napja
  8:00 – Szűcs Tamara
  10:00 – Nt. Szloboda József esperes
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás

December 25. Karácsony 1. napja
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes

December 24. Szenteste
  15:00 – Karácsony Gyöngyi

December 21-23. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  December 21. 18:00 – Dr. Szászi Andrea
  December 22. 18:00 – Szűcs Tamara
  December 23. 18:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes


December 19. Advent 4. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Főtiszteletű Balog Zoltán püspök
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Jakab Hajnalka

December 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Decenber 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

December 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

December 15. Szerda – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:00 – Kovács Áron

December 14. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


December 12. Advent 3. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Dr. Szászi Andrea
  10:00 – Dr. Szászi Andrea
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Nagy Erzsébet
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

December 10. Nt. Szőke Noémi Gyászistentisztelete
  11:00 – Nt. Szloboda József esperes

Decenber 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

December 9. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

December 8. Szerda – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:00 – Kovács Áron

December 7. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

December 7. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


December 5. – Advent 2. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes

December 3. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Decenber 2. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Decenber 2. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 30. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 30. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Mihályné


November 28. – Advent 1. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Orbán Tamás
  15:00 – Adventi Gyermekdélután
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

November 26. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Dr. Varga Laura Ivett

November 25. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Karácsony Gyöngyi

November 25. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 23. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 23. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


November 21. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Szabó Ferenc
  10:00 – Nt. Szabó Ferenc
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

November 19. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

November 18. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

November 18. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 16. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 16. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Mihályné


November 14. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Nagy Erzsébet

November 12. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

November 11. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

November 11. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  Elmarad

November 9. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 9. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


November 7. Újbori Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes, Nagy Erzsébet
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Imaalkalom – Kovács Áron

November 5. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  19:00 – Kovács Áron

November 5. Péntek – Bűnbánati Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

November 4. Csütörtök – Bűnbánati Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

November 4. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 2. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 2. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Október 31. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann
  18:00 – Reformáció Emlékünnepe – Hadady Farkas Balázs evangélikus lelkész-gyakornok

Október 29. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra – Filmklub

Október 28. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 28. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  Őszi szünet

Október 26. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  Elmarad

Október 26. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Október 24. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
  10:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Olajág Idősek Otthona– Kovács Áron

Október 22. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Október 21. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Október 21. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Október 19. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Október 19. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 17. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Gerhátné Ardai Ágnes
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Október 15. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Október 14. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Október 14. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Október 12. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Elmarad

Október 12. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 10. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Tóthné Andor Mariann, Gerhátné Ardai Ágnes

Október 8-10 – Ifjúsági-Konfirmandus Hétvége, Mályi

Október 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Október 7. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Elmarad

Október 5. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Október 5. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 3. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Hősné Buda Ágnes, Nagy Erzsébet

Október 1. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 30. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Szeptember 30. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Szeptember 28. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 28. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Szeptember 26. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Nt. Szabóné Kozár Éva
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Gerhátné Ardai Ágnes, Karácsony Gyöngyi

Szeptember 24. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 23. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 23. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke Noémi

Szeptember 21. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 21. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Szeptember 19. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Gyermekistentisztelet – Szőke Noémi
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Szeptember 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke Noémi

Szeptember 14. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 14. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János

Szeptember 12. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Szőke Noémi