Szolgálati beosztás


Január 23. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Január 21. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Január 20. Ökumenikus Imaheti Istentisztelet
  18:45 – Bosnyák téri Páduai Szent Antal római katolikus templom

Január 20. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Január 18. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 16. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János 

Január 14. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Január 13. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Január 13. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke János

Január 11. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Elmarad


Január 9. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Felnőtt keresztség és konfirmáció – Kovács Áron 

Január 7. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Január 6. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Január 6. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Január 4. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Január 4. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Január 2. Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János

Január 1. Újévi Istentisztelet
  10:00 – Kovács Áron

December 31. Óévi Istentiszelet
  17:00 – Karácsony Gyöngyi


December 26. Karácsony 2. napja
  8:00 – Szűcs Tamara
  10:00 – Nt. Szloboda József esperes

December 25. Karácsony 1. napja
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János

December 24. Szenteste
  15:00 – Karácsony Gyöngyi

December 21-23. Bűnbánati alkalmak a Gyülekezeti Teremben
  December 21. 18:00 – Dr. Szászi Andrea
  December 22. 18:00 – Szűcs Tamara
  December 23. 18:00 – Nt. Kovács Mihály nyugalmazott esperes


December 19. Advent 4. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Főtiszteletű Balog Zoltán püspök

December 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Decenber 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

December 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

December 15. Szerda – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:00 – Kovács Áron

December 14. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


December 12. Advent 3. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Dr. Szászi Andrea
  10:00 – Dr. Szászi Andrea
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

December 10. Nt. Szőke Noémi Gyászistentisztelete
  11:00 – Nt. Szloboda József esperes

Decenber 9. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

December 9. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

December 8. Szerda – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:00 – Kovács Áron

December 7. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

December 7. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


December 5. – Advent 2. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi

December 3. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Decenber 2. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Decenber 2. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 30. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 30. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Mihályné


November 28. – Advent 1. vasárnapja – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  15:00 – Adventi Gyermekdélután
  15:30 – Fiatal Felnőttek Köre – Horváth István

November 26. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Dr. Varga Laura Ivett

November 25. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Karácsony Gyöngyi

November 25. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 23. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 23. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


November 21. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Szabó Ferenc
  10:00 – Nt. Szabó Ferenc
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron

November 19. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

November 18. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

November 18. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 16. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 16. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Mihályné


November 14. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron

November 12. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

November 11. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

November 11. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  Elmarad

November 9. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 9. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


November 7. Újkenyéri Hálaadás – Úrvacsorás Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Imaalkalom – Kovács Áron

November 5. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  19:00 – Kovács Áron

November 5. Péntek – Bűnbánati Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

November 4. Csütörtök – Bűnbánati Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

November 4. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

November 2. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

November 2. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Október 31. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  18:00 – Reformáció Emlékünnepe – Hadady Farkas Balázs evangélikus lelkész-gyakornok

Október 29. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra – Filmklub

Október 28. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 28. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  Őszi szünet

Október 26. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  Elmarad

Október 26. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Október 24. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
  10:00 – Nt. Koroknai-Tegez Ferenc
  10:00 – Olajág Idősek Otthona– Kovács Áron

Október 22. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Horváth István

Október 21. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Október 21. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Október 19. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Október 19. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 17. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Kovács Áron
  10:00 – Kovács Áron
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Október 15. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Október 14. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szűcs Tamara

Október 14. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Október 12. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Elmarad

Október 12. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 10. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Karácsony Gyöngyi

Október 8-10 – Ifjúsági-Konfirmandus Hétvége, Mályi

Október 7. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Október 7. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Elmarad

Október 5. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Szőke János

Október 5. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Október 3. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János

Október 1. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 30. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Szőke János

Szeptember 30. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Kovács Áron

Szeptember 28. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 28. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Kovács Áron


Szeptember 26. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Hó végi Úrvacsorás Istentisztelet – Kovács Áron
  10:00 – Nt. Szabóné Kozár Éva

Szeptember 24. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 23. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 23. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke Noémi

Szeptember 21. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 21. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János


Szeptember 19. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Szőke János
  10:00 – Szőke János
  10:00 – Olajág Idősek Otthona – Kovács Áron
  16:00 – Vasárnap délutáni Bibliakör – Kovács Áron

Szeptember 17. Péntek – Ifjúsági Bibliaóra
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 16. Csütörtök – Hétközi Istentisztelet
  18:00 – Kovács Áron

Szeptember 16. Csütörtök – Korosztályos Konfirmációi Felkészítés
  16:00 – Szőke Noémi

Szeptember 14. Kedd – Felnőtt Konfirmációi Felkészítés
  18:15 – Kovács Áron

Szeptember 14. Kedd – Bibliaóra
  17:00 – Szőke János

Szeptember 12. Vasárnap – Templomi Istentiszteletek
  8:00 – Karácsony Gyöngyi
  10:00 – Tanévnyitó Istentisztelet – Szőke Noémi